Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
straszne to
ja wlasciwie nie wiem, czy powinnam sie wstydzic, ze tak malo wiem ( czyli nie interesuje sie pl polityka)
czy po prostu cieszyc ze nie wiem (ale czy to nie jest postawa strusia z glowa w piachu?)

chociaz , co ja moglabym pomoc..eh

pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Edukacja sexualna to bardzo ważna kwestia, nie wiem jak z tym teraz w polskich szkołach, ale wydaje mi sie , że w dobie telewizji i internetu, przy tak łatwym dostępie do informacji, nawet jesli w szkole i w domu nie są poruszane te tematy, - to dziwne, ze młodzież wciąż niedoinformowana...
Swoją drogą w kraju takim jak NL, gdzie sex nie jest tematem tabu, zdarzają sie też takie sytuacje, gdzie kobieta wstydzi sie poprosic lekarza o tabletki, ukrywa ciąże, rodzi w samotności gdzieś na strychu, następnie zabija noworodki i ciala ukrywa w walizkach...historia powtarza sie 4 razy...przerażające !!!

www.volkskrant.nl/vk/nl/2686/Binnenland/...im-mocht-weten.dhtml
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Schat_je oczywiscie, ze to przerazajace musimy zdac sobie sprawe, ze wprowadzenie legalnej aborcji nie wykluczy tego typu przypadkow, priorytetem jest mozliwosc doknania takiego zabiegu w godnych warunkach oraz co dla mnie najwazniejsze, swiadomosc o takiej mozliwosci .
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
ediee napisał:


chociaz , co ja moglabym pomoc..eh

pozdrawiam serdecznie


Ediee, zawsze można coś zrobić.
Na przykład zagłosować, czy wziąć udział w referendach. Można też napisać petycję i zebrać podpisy.
Dla mnie niepojęte jest, że w naszym, laickim podobno kraju, panuje prawo boskie i na dodatek tylko jednego boga.
www.ksmump.fora.pl/ogloszenia,14/petycja-antyaborcyjna,152.html
Jest to cholerna hipokryzja, bo - jak wykazują ankiety - obrońcy zygoty są w większości, ale i w większości są zwolennicy kary śmierci. Więc o co tu chodzi?!
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
ZIBI L napisał:
Zygota www.smog.pl/wideo/30066/aborcja_drastyczny_material_tylko_18/

Pozwolę sobie przytoczyć jeden z komentarzy do tego filmiku :

" Przez całe wieki aborcja nie istniała i ludzie jakoś żyli, ale widzę że rozwój techniki coraz to bardziej niszczy ten świat. Z reszta gdyby człowiek miał większy szacunek do własnego ciała to "nie chcianych dzieci było by o wiele mniej" .

...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
"....przez wieki aborcja nie istniala...",, istnialy za to inne metody praktykowane do dzis niestety, bardziej drastyczne i okrutne.
Nikt nikogo do aborcji nie zmusza, chodzi jedynie o to by w XXI wieku demokratyczne (przynajmniej toretycznie), wolne, europejske panstwo stworzylo kobiecie mozliwosc dokonania wyboru, zapewniajac w zaistnialej sytuacji profesjonalna opieke i pomoc.
To naprawde tak wiele?
Dlaczego tak trudno to pojac?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm....ciezko to pojac tylko tym,ktorzy nie potrafia myslec samodzielnie,a kieruja sie utartym przez pokolenia stereotypem narzuconym przez instytucje KK.
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
MalutkaNiepokorna napisał:
Adamm....ciezko to pojac tylko tym,ktorzy nie potrafia myslec samodzielnie.I kto to mówi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ZIBI L.....to mowie ja,Malutka Niepokorna
Zgłoś wpis


Bliżej nas